obracíme stránky

Za listem list

Home / Knižní zajímavosti a podivnosti / LETNÍ KNIHOMOLSKÁ SOUTĚŽ

LETNÍ KNIHOMOLSKÁ SOUTĚŽ

Ahoj!

Připravily jsme pro vás slibovanou letní soutěž pro jednotlivce. A v čem přesně bude soutěž spočívat? Tady máte podrobnější informace a pravidla:

Soutěž bude probíhat současně na blogu i na Facebooku, a to od pondělí 14. srpna do středy 23. srpna. V průběhu jednoho týdne (14. 8. – 20. 8.) zveřejníme každý den dva obrázky s výsečí obálky nějaké knihy (výběr bude napříč žánry).

Po zveřejnění posledních obrázků budete mít čas do středeční půlnoci (23. srpna; 23:59), abyste mohli své odpovědi doplnit, případně zkusit ještě dohledat a poslat nám je.

Váš úkol je jednoduchý – poznat, o jakou knihu a od kterého autora se jedná. Své odpovědi nám NEPIŠTE do komentářů, napověděli byste tím ostatním! Pošlete nám je do chatu na Facebooku nebo na emailovou adresu: zalistemlist@gmail.com.

Samozřejmě je můžete poslat nejen jako celek po zveřejnění posledního obrázku, ale i po jednotlivých dnech – důležité je vždy uvést číslo daného obrázku.

Vaše odpovědi nelze měnit!

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 24. srpna, v tento den zveřejníme i správné odpovědi. 25. srpna bude vyhlášen výherce. Vyhrává soutěžící s největším počtem správně uhádnutých knih, v případě dvou a více lidí se stejným počtem proběhne spravedlivé losování.

Výhrou bude jedna z knih použitých v soutěži – dle vlastního výběru výherce.

Doufáme, že se bude soutěž líbit a že si společně s námi zpříjemníte krásné letní dny :-).

L&P

(Všechny soutěžní obrázky se budou zobrazovat a aktualizovat pod tímto textem.)

.

Obrázek č. 1

(14. 8.)

.

Obrázek č. 2

(14. 8)

.

Obrázek č. 3 (nápověda v obrázku)

(15. 8.)

.

Obrázek č. 4 (nápověda: známý český historik)

(15. 8.)

.

Obrázek č. 5

(16. 8.)

.

Obrázek č. 6

(16. 8.)

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Láskou ke knížkám

>> <<