obracíme stránky

Za listem list

Home / Knižní zajímavosti a podivnosti / Novinky na blogu

Novinky na blogu

Ahooooj!

Po dlouhém čase přemýšlení a mnoha diskuzích jsme se dohodly na různých novinkách, které se budou týkat našeho blogu. Věcí na zlepšení a zdokonalení je spousta a vždycky jich spousta zůstane. Ale možná jste si už v nedávné době všimli několika změn, které vám teď ve zkratce představíme:

.

1) Protože se nám tu nahromadilo už docela hodně recenzí, vznikl abecední seznam, v němž budete moct vyhledávat podle názvu knihy. Najdete jej v rubrice „Recenze fakt čtivé“ – „Recenze abecedně“. Pod „Recenze nahodile“ jsou recenze řazeny podle data vložení tak, jako to bylo doteď.

.

2) Pokusíme se více zpravidelnit intervaly mezi přidáváním nových recenzí. Je to sice hodně závislé na tom, co zrovna čteme, jak nás to baví nebo nebaví, kolik má kniha stran a kolik na ni máme času. Ale věříme, že minimálně jedna recenze týdně se na blogu určitě objeví.

.

3) Vznikly dvě nové rubriky. První z nich je rubrika s názvem „Kniha vs. film“, a to proto, že se (nejen) poslední dobou natáčí mnoho filmů na motivy knih (nebo i naopak), které nás baví, a tak nám přišlo zajímavé psát krátké srovnávací články na jednotlivé knihy/filmy. Najdete ji pod hlavní rubrikou „Recenze fakt čtivé“. Druhou novou rubrikou jsou „Knižní zajímavosti a podivnosti“. Zde budeme publikovat krátké články na různá témata (drogy, psychické poruchy, homosexualita, domácí násilí apod.), jež se objevují v knihách. Ke každému článku vždycky přidáme i seznam knih (+ krátký obsah), v nichž se tato témata objevují. Věříme, že pokud vás některé z nich zaujme, nebo budete chtít prostě jen dohledat tematicky podobnou knihu, mohla by vám tato rubrika pomoct. A pak tu samozřejmě také najdete různé knižní zvláštnosti, na které narazíme a o nichž budeme mít chuť napsat.

.

4) A naší poslední novinkou je Facebooková stránka, kterou jsme založily jako doplnění blogu. Odkaz případně najdete i v rubrice „O nás“. Doufáme, že s vámi tak navážeme více kontakt a budeme se s vámi moci podělit i o věci, na které na blogu není místo. Takže kromě jiného na Facebooku najdete občas nějakou tu fotografii (třeba Lucčin knižní výlov 😀 ), budete mít přehled, co zrovna čteme, podělíme se tu s vámi o nejrůznější nové i starší zajímavosti z knižního světa, pochlubíme se novými přírůstky a také vás upozorníme na nové články a recenze. A samozřejmě si s vámi třeba budeme moct i pokecat, pokud budete mít zájem.

.

To je z novinek zatím vše. Nebo aspoň z naší strany. Pokud máte něco, co vám tu chybí, co byste rádi doplnili, upravili nebo změnili, klidně pište do komentářů nebo na Facebook. Nemůžeme slíbit, že vyhovíme všem případným požadavkům, každopádně se pokusíme udělat vše pro to, aby se vám náš blog líbil. Takže nové nápady jsou rozhodně vítány! 🙂

M&P

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Láskou ke knížkám

>> <<