obracíme stránky

Za listem list

Home / Recenze abecedně

Recenze abecedně

A

Aristoteles a Dante odhalují záhady vesmíru (Benjamin Alire Sáenz)

B

Barva nachu (Alice Walkerová)

Beautiful Music fot Ugly Children (Kirstin Cronn-Mills)

Before I Had the Words (Skylar Kergil)

Bio je naše cesta (Marie Šuláková a Nikol Klapková)

Byly tady, a už nejsou (Haylen Beck)

C/Č

Co drží Měsíc na obloze? (Michael Büker)

Co jsme si neřekli (Rory Dunlop)

Couchsurfing v Íránu (Stephan Orth)

Čas zapomnění (Sharon Guskinová)

Černá vdova (Markéta Harasimová)

Čertice Dorka: Nechytej mě za slovo! (Klára Smolíková)

Čtenáři z Broken Wheel doporučují (Katarina Bivaldová)

D/Ď

Dárek na rozloučenou (Teresa Driscollová)

Dám ti slunce (Jandy Nelsonová)

Dcera (Kiera Cassová)

Dcera někoho jiného (Amy Gentryová)

Divergent Czech (kolektiv autorů)

Dívka v červeném kabátku (Kate Hamer)

Dopisy na konec světa (Ava Dellaira)

Dreamologie (Lucy Keatingová)

Dýchání jako živoucí dění: dechová terapie v praxi (Susanne Barknowitzová)

E

Eclipse Bay – Léto (Amanda Quick) #3

Eclipse Bay – Rodinná msta (Amanda Quick) #1

Eclipse Bay – Úsvit (Amanda Quick) #2

Eva (Wm. Paul Young)

F

Fangirl (Rainbow Rowellová)

G

H

Haló, haló, paní Kočko! (Ľuboslav Paľo)

Hedvábná past (Markéta Harasimová)

Hry proti nudě (Ivan Brett)

Hry z lesní škol(k)y (Jane Worroll a Peter Houghton)

CH

I

J

Jackaby (William Ritter)

Jako voda (Wally Lamb)

Jaro kriplů (Daniel Rušar)

Jeden z nás lže (Karen M. McManusová)

K

Kaleidoskop srdcí (Claire Contreras)

Kamarádi z Medového lesa: Jak zahnat stesk (Andrea Schütze)

Kdysi (Morris Gleitzman)

Klec pro majáky (Mike Perry)

Kluk odnikud (Katherine Marshová)

Knihožrouti: Tajný čtenářský spolek (Klára Smolíková)

Konec plýtvání jídlem (edice Smarticular)

Koťátka kočičky Ťapičky (Markéta Harasimová)

Královna Tearlingu 2 – Tažení do Tearlingu (Erika Johansenová)

Kromobyčejná pouť Barnabyho Brocketa (John Boyne)

L

Labyrint: Rozkaz zabít (James Dashner) #0

Láska v prachu hvězd (Krystal Sutherlandová) 

Léto plné neskutečných věcí (Rowan Coleman)

Lepší život bez plastů (edice Smarticular)

Lock & Mori: Tak trochu jiný Sherlock Holmes (Heather W. Pettyová)

Louka (Jan Haft)

M

Madona z hor (Elise Valmorbida)

Maestra (L. S. Hiltonová)

Město schodů (Robert Jackson Bennet)

Mluv (Laurie Halsová Andersonová)

Moje sestra žije na krbové římse (Annabel Pitcherová)

Moudrost lesa (Peter Wohlleben)

N/Ň

Nahlížení: Podivný začátek (Dana Zahoříková)

Nalezení ztracené Marty (Caroline Wallaceová)

Naslouchač (Petra Stehlíková) #1

Na svou první velrybu nikdy nezapomeneš (Ralf Kiefner)

Návrat do ulice strachu: Ostrov strachu (R. L. Stine) #1

Navždy a věčně (Jennifer L. Armentrout)

Nedej se (Rainbow Rowell)

Nejlepší věc, která se mi nikdy nestala (Jimmy Rice, Laura Taitová)

Nejšťastnější dívka na světě (Jessica Knollová)

Neohlížej se (Jennifer L. Armentrout)

(Ne)obyčejný kluk (R. J. Palaciová)

Než odejdeš (Clare Swatmanová)

Niky (Zuzana Ryšavá)

O

Odpusť mi. Megan (Abbie Rushtonová)

Odvrácená tvář lásky (Colleen Hooverová)

Okamžik všeho (Shelly King)

O myšce, která se nebála (Petr Horáček)

P

Pád (R. J. Pineiro)

Papírová srdce (Claire Contreras) #2

Pátá vlna 1: Pátá vlna (Rick Yancey) #1

Pátá vlna 2: Nekonečné moře (Rick Yancey) #2

Pátá vlna 3: Poslední hvězda (Rick Yancey) #3

Pejsek Dar: Případ ztraceného papouška (Ilona Fišerová)

Pejsek Dar: Záhada ZOO (Ilona Fišerová)

Pekelné stroje 1: Mechanický anděl (Cassandra Clareová) #1

Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii (edice Smarticular)

Pod vlivem Jupiteru (Gary D. Schmidt)

Poháry touhy (Markéta Harasimová)

Poslední deska (Andrew Cartmel)

Poslední paní Parrishová (Liv Constantine)

Pozor, v knihovně je kocour! (Klára Smolíková)

Probuzení Simona Spiera (Becky Albertalli)

Pronásledovaná (Jennifer Hillier)

Překlep a Škraloup (Tomáš Končinský, Barbora Klárová)

Příliš krátký provaz (Matthew FitzSimmons)

Přítelkyně smrti (Bernhard Aichner) #1

Psychoterapie našich babiček (Lenka Šnajdrová)

Půlnoční koruna (Sarah J. Maasová) #2

Purpurové doteky (Markéta Harasimová)

Q

R/Ř

Relaxační desetiminutovky: aktivity ke zklidnění dětí (Nathalie Peretti)

Rocková hvězda (Kylie Scott) #1

Rok v lesní škol(c)e (Jane Worroll a Peter Houghton)

Royalové: Papírová princezna (Erin Watt) #1

Rudá královna (Victoria Aveyardová) #1

Řezník (Jennifer Hillier)

Řvi potichu, brácho (Ivona Březinová)

S/Š

Seznam mrtvých (Jennifer L. Armentrout)

Seznam mých přání (Grégoire Delacourt)

série Napůl (… zlý, … divoký, … ztracený) (Sally Green) #1, 2, 3

série Šepotání (Šepotání, Divotání, Zrcadlení) (A. G. Howardová) #1, 2, 3

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (Ransom Riggs) #1

Sirotek č. 8 (Kim Van Alkemade)

Skleněný trůn (Sarah J. Maasová) #1

Slaďák (Philippa Riceová)

Slyšíš, jak mluví stromy? (Peter Wohlleben)

Sleduj mě (A. V. Geigerová)

Slepí ptáci (Ursula Poznanski)

Sněží, sněží (John Green, Maureen Johnsonová, Lauren Myracleová)

Speciální sourozenci (David Havelka a Kateřina Bartošová)

Společenství safírového srdce: Volba (Jitka Saniová)

Srdce včely má pět komor (Helen Jukes)

Stínka: Jaké to je být jiná? (Daniela Schreiter)

Stínová královna (C. J. Redwine) #1

Šikmý kostel (Karin Lednická) #1

Škola dobra a zla (Soman Chainani) #1

Štvanice (Lucy Foley)

T/Ť

Tady byla Britt-Marie (Fredrik Backman)

Takoví jsme byli (Juliet Ashton)

The Art of Being Normal (Lisa Williamson)

Tisíc dnů v Toskánsku (Marlena de Blasi)

Trans Mission (Alex Bertie)

Ty, já a ti druzí (Fionnuala Kearneyová)

U/Ú

Uvnitř mé hlavy (Francesca Zappia)

Úsměv (Raina Telgemeierová)

Útěk (C. L. Taylor)

V

Velká knihovna: Z kostí a inkoustu (Rachel Caine) #1

Víš, kde bydlí zvířata? (Peter Wohlleben)

Víš, kde jsou děti stromů? (Peter Wohlleben a Stefanie Reich)

Vítejte v Autistánu (Josef Schovanec)

Volání kukačky (Robert Galbraith) #1

Vstupte do literárního doupěte: pracovní listy pro tvořivé psaní a chytré čtení (Klára Smolíková)

Všechno, úplně všechno (Nicola Yoonová)

Všechny malé zázraky (Jennifer Nivenová)

Všichni jsme utkáni z hvězd (Rowan Coleman)

Vůně francouzského pečení (Jean Michel Raynaud)

Vůně noci (Markéta Harasimová)

W/X/Y

Will Grayson, Will Grayson (David Levithan, John Green)

Wonderland: Země divů (Jennifer Hillier)

Z/Ž

Zakousněte se do knihy (Klára Smolíková)

Zdravě jíst (Lenka Špačková)

Zkuste to doma sami: Kuchyně (edice Smarticular)

Zkuste to doma sami: Péče o tělo & vlasy (edice Smarticular)

 

Číselné názvy

12 půltónů: Kniha o hudbě (Zuzana Kisielewska)

Láskou ke knížkám

>> <<