obracíme stránky

Za listem list

Home / Knižní zajímavosti a podivnosti / SOUTĚŽ o knihy ze série Smarticular

SOUTĚŽ o knihy ze série Smarticular

Nejspíše jste před krátkým časem zaregistrovali, jak jsme na blogu pěli ódy na knihy nakladatelství Kazda ze série Smarticular (ano, jsou to ty tři na fotce).

Naše recenze si můžete přečíst tady:

Zkuste to doma sami – kuchyně

Zkuste to doma sami – péče o tělo & vlasy

Pět domácích prostředků nahradí celou drogérii
.
V nakldatelství Kazda byli tak nesmírně laskaví, že nám všechny tři knihy poskytli ještě jednou, abychom se o ně mohli podělit s vámi, za což moc a moc děkujeme ❤️, a proto si dáme soutěž. 
.
PRAVIDLA pro Instagram/Facebook (přesná pravidla naleznete pod danými příspěvky na těchto sociálních sítích – jsou tam drobné odchylky podle toho, co daná síť umožňuje):
1) Dejte ❤️ této fotce.
2) Budeme rádi za sledování (a nejen kvůli soutěži, pobuďte tu s námi i dále).
3) Napište nám do komentářů, jakou vychytávku používáte ve své domácnosti vy (ať už se bude jednat o něco kosmetického, kuchtíkovského nebo domácnost udržujícího).🏠
4) Nezapomeňte připsat, o kterou z knih máte v případě výhry zájem.
.
Bonusové, dobrovolné úkoly = vstupy navíc:
A) Sledujte profil @knihykazda (budeme rádi, pokud ve sledování setrváte i po soutěži, mají v nabídce skvělé věci). (+ 1 vstup)
B) Označte v jednom komentáři 1-3 lidi, které by mohla soutěž také zajímat (ale pozor, neoznačujte bezhlavě jen proto, aby to bylo splněno, budeme rádi, když to bude někdo, koho by bavilo to, co děláme) (+ 1-3 vstupy)
C) Sdílejte soutěž veřejně soutěž a nezapomeňte nás označit (abychom to zvládli zaregistrovat) (+1 vstup)
.
SLOSOVÁNÍ
Soutěžní odpovědi můžete posílat do 13. listopadu 2019 do půlnoci, poté si dáme nejspíš chvíli na finální zpracování a kontrolu splněných podmínek a v pondělí 18. listopadu 2019 vyhlásíme vítěze.🏅
Do slosování budou zapojeni jak účastníci z Facebooku, tak také z Instagramu, kde soutěž probíhá souběžně (odpovídejte však pouze na IG, nebo na FB prosím, ne na obou místech).
Soutěž je určena pro ČR/SR.
.
Obecná pravidla našich soutěží naleznete u nás na blogu v části O nás.
.
Hodně štěstí 🍀

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Láskou ke knížkám

>> <<