obracíme stránky

Za listem list

Home / Recenze fakt čtivé / Hry proti nudě

Hry proti nudě

📝Žánr: naučná
📚Nakladatel v ČR: Nakladatelství KAZDA
** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** **
📖O čem kniha je:
Sbírka více než 100 her (přesněji 101 her) vznikala v době pandemie, kdy bylo někdy velmi těžké najít činnosti, které by mohly skupiny, rodiny či jednotlivci podnikat, když zničehonic ze dne na den zůstali někde uvíznuti v časoprostoru kvůli karanténě. Nicméně hry jsou aplikovatelné v jakékoliv době, situaci, stačí si jen vybrat z kategorie, která je člověku blízká, nebo která odpovídá jeho aktuálním podmínkám. Jsou zde hry, na které nepotřebujete víc než svou hlavu či ruce, někdy jen papír, nebo u jiných vyrazit ven do přírody, záleží na kategorii. Některé hry vznikly nově pro tuto knihu, jiné byly pro její účel upraveny z již existujících.
** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** **
📝Názor na knihu:
Vážně ji někdo může považovat za rádoby obyčejný soupis her, který může člověk najít na internetu? Ale kdepak! Brett do knihy přidal své zkušenosti, nápady, nadšení pro věc, které na čtenáře kouká z každé přečtené stránky, a to takovým způsobem, že si ani nevšimnete, že jste si místo jedné konkrétní hry, kvůli které jste knihu otevřeli, přečetli už 20 dalších stran. Oceňujeme dělení do kategorií, u každé hry doplnění o pomůcky, hrací dobu a potřebný počet hráčů, stupeň obtížnosti a vtipně psaná pravidla. Samotné hry pak obsahují podrobně, ale věcně vyložená pravidla, tipy na vylepšení i zvyšování levelu obtížnosti. Tleskáme téhle promyšlenosti, protože ne všem musí vždy nutně vyhovovat základní verze.
** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** **
Doporučení:
Každému, kdo má pocit, že se nudí a klasické hry ho nebaví a hledá zpestření pro sebe samého, partu kamarádů, oddíl skautů nebo rodinnou sešlost.
** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** **
🙏Poděkování:
Za knihu velmi děkujeme Nakladatelství Kazda❤ Pokud vás kniha zaujala, lze ji koupit na jejich eshopu.
** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** **

O knize se můžete dočíst více také na ČBDB:
Hry proti nudě

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Láskou ke knížkám

>> <<