obracíme stránky

Za listem list

Home / Recenze fakt čtivé / Lepší život bez plastů

Lepší život bez plastů

📝Žánr: naučná, ekologie
📚Nakladatel v ČR: Nakladatelství KAZDA
** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** **
📖O čem kniha je:
Edice Smarticular obecně cílí na ty, kteří nechtějí žít konzumní život, ale naopak chtějí udělat něco dobrého pro sebe i pro planetu a své nejbližší okolí. Tato publikace konkrétně nabízí nápady na více než 300 zlepšováků, jimiž je možné nahradit nebo omezit plasty a jejich používání v našem životě. Najdete tu tipy z oblasti stravování, péče tělo, o domácnost, nápady na eko praní, tipy pro děti i na cesty a spoustu dalšího.
** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** **
📝Názor na knihu:
Na celé edici oceňujeme, že není dogmatická, ale každý si z ní může vybrat to, co jemu samotnému sedí. Není na každé stránce strašidlo ve smyslu „neuděláš to, upadne ti půl ruky“, ale je vše popsáno bez nátlaku, podloženo fakty a příklady toho, jak to delat lépe. Kdo chce pochopí, kdo nechce, čte dál. Oceňujeme také tisk na neběleném papíru, který ještě více podtrhuje vyznění knihy. Nápady jsou ve většině případů dobře realizovatelné, nemusíte na ně shánět ani žíni z jednorožce ani sbírat bylinky při tom správném měsíčku o půlnoci v temném lese. Naopak rady mohou dlouhodobě prospět nejen našemu zdraví, ale i planetě, a to je opravdu fajn.
** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** **
Doporučení:
Knihu moc doporučujeme všem, kteří hledají prvotní nápady, jak začít se zbavováním plastů ve svých životech, ale i těm, kteří hledají další tipy, čím ještě pokračovat.
** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** **
🙏Poděkování:
Za knihu děkujeme mnohokrát Nakladatelství Kazda❤ Pokud vás kniha zaujala, je možné ji koupit na jejich eshopu.
** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** **

O knize se můžete dočíst více také na ČBDB:
Lepší život bez plastů

No votes yet.
Please wait...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Láskou ke knížkám

>> <<